Walentynkowy Bal grup młodszych

Bal Karnawałowo – Walentynkowy. Motywem przewodnim było serce, które towarzyszyło dzieciom podczas zabaw tanecznych.
Od samego rana wszystkie dzieci z przedszkola z wielkim entuzjazmem i w radosnych nastrojach przybywały do przedszkola.
Pięknie przystrojone sale, w serduszkowe girlandy, balony,  wprowadziły dzieci w magiczny świat bajek i baśni. Bal uświetniły kotki, myszki, pszczółki. Nie zabrakło także księżniczek, wróżek, strażaków, rycerzy, lekarzy, Batmana, policjantów, Spider – Mana i wiele, wiele innych postaci. Dzieci zmieniły się nie do poznania, przebrane w bajkowe kostiumy, twarze zdobiły barwne maski, a na głowie pojawiły się różnego rodzaju nakrycia np. korony, diademy, kapelusze kowbojskie czy kaski . Dzieci świetnie się bawiły w rytm muzyki porywającej do tańca.