WARSZTATY EKOLOGICZNE „EDUKACJA – SEGREGACJA”

W ramach realizacji zadań Programu Edukacji Ekologicznej dofinansowanego przez WFOŚ i GW w Łodzi „ Segregacja fajna rzecz nawet przedszkolak o tym wie” w dniu 28.04.2021 w naszym przedszkolu przeprowadzone zostały warsztaty dla dzieci 6- letnich pt. „Edukacja -Segregacja” zorganizowane przez PGK w Radomsku. Dzięki krótkiej prezentacji multimedialnej i pogadance z pracownikami PGK przedszkolaki pogłębiły swoją wiedzę na temat segregacji odpadów. Tak zdobytą wiedzę dzieci mogły wykorzystać w interaktywnej grze na tabletach. Gra polegała na prawidłowym posegregowaniu losowo wybranych odpadów. Taka forma zajęć bardzo przypadła naszym przedszkolakom do gustu. Na zakończenie przedszkolaki otrzymały pamiątkowe książeczki z zadaniami do rozwiązania oczywiście w temacie segregacji odpadów.


Opis: Przedszkolaki siedzą przy stoliku i grają w grę na tablecie. 

Opracowała:
Magdalena Depta