Warsztaty świąteczne gr. Pszczółki

Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas. Zapach pomarańczy, piernika oraz przystrojona choinka buduje magiczny świąteczny klimat.  Dnia 13 grudnia w naszym przedszkolu zagościła świąteczna atmosfera. Grupa Pszczółek zorganizowała warsztaty Bożonarodzeniowe z udziałem  rodziców. Głównym celem warsztatów było upieczenie oraz ozdobienie  pierniczków.  Rodzice i dzieci z zapałem wykonywali  zadanie, wykazując przy tym wiele pomysłowości i kreatywności. Wspólna twórczość w atmosferze zabawy, zaangażowanie, przeżyte emocje, a co najważniejsze czas, który dzieci spędziły z rodzicami to bardzo cenne doświadczenie dla obu stron.  Budują one wzajemną więź, rozbudzają wyobraźnię i są okazją do wzajemnego, głębszego poznania. Serdecznie dziękujemy rodzicom za przybycie i wspólnie spędzony czas.

Magdalena Słomka

Katarzyna Król-Mucharska