Wigilia w grupach dzieci młodszych

W dzień przedszkolnej Wigilii zapanowała u nas radosna atmosfera. Dzieci ubrane w galowe stroje z niecierpliwością czekały na wyjątkowe, niecodzienne wydarzenie. Wszyscy złożyliśmy sobie najserdeczniejsze życzenia bożonarodzeniowe. Pięknie przygotowany stół zachęcał do spróbowania  tradycyjnych potraw wigilijnych. Takie chwile nie tylko utrwalają znajomość tradycji i zwyczajów świątecznych ale również wzmacniają relacje między dziećmi.

Dzieci z grupy Kotków spożywają wigilijny obiad przy stole wigilijnym Jagódki odświętnie ubrane spożywają obiad. Stół ma bożonarodzeniowy wystrójDuża grupa dzieci zgromadzona na korytarzu wykonuje taniec z płatkiem śniegu.Pszczółki odświętnie ubrane siedzą przy świątecznym stole.
Dzieci w odświętnych strojach siedzą przy wigilijnym stole