WIGILIA W „ZAJĄCZKACH”

WIGILIA W „ZAJĄCZKACH”

W tradycji Przedszkola i pracy naszej grupy są spotkania z okazji różnych świąt. W tym roku w okresie świąt Bożego Narodzenia, w grupie „Zajączków” odbyły się warsztaty dla Rodziców podczas których dzieci wraz z Rodzicami wykonały świątecznego aniołka.
Tradycje Bożonarodzeniowe były inspiracją do przygotowania przez dzieci inscenizacji „Wesołe Anioły” . Dzieci wcześniej samodzielnie wykonały zaproszenia i prezenty dla swoich rodziców.  Wszystkim przedszkolakom należą się ogromne pochwały za zaangażowanie, nauczone perfekcyjnie wierszyki, kolędy i pastorałki, dzięki którym stworzyły wspaniałą, świąteczną atmosferę i podbiły serca całej widowni, rodzicom za uświetnienie uroczystości, za przybycie oraz wspaniałe wypieki i słodycze.

Wanda Mortoń