WIOSENNA MATEMATYKA W „SZKOLE Z KLASĄ”

Grupa Biedronek w dniu 22. 03. 2016 r. udała się na wycieczkę do Szkoły Podstawowej nr 9, legitymującej się etykietą „Szkoła z klasą”. Grupa nasza zaproszona została na lekcję matematyki w klasie I d. Wspólnie z dziećmi szkolnymi maluchy pokonując kolejne zadania z zakresu matematyki, przyrody, plastyki zdobywały stopnie umiejętności na medalu „ Medal za pracę w szkole”. Grupa pochwalona została za duży zasób wiedzy matematyczno- przyrodniczej i zdolności muzyczne zaprezentowane w tańcu i śpiewie. Dzieci podczas wycieczki miały też możliwość zapoznania się ze szkołą, jej warunkami. Spotkanie było świetną formą adaptacji do warunków szkolnych. Wszystkie dzieci zdobyły „ Medal za pracę w szkole” , do którego dołączony w upominku był gwizdek.

Barbara Kabzińska