Wiosenne malowanie

W kolejnej już edycji konkursu pod hasłem „Wiosna w królestwie owadów” wzięły udział dzieci z radomszczańskich przedszkoli i szkół. Prace wykonane farbą plakatową odzwierciedlały otaczającą przyrodę. Pojawiły się kwiaty, owady oraz krzewy otaczające altanę. Celem konkursu było rozwijanie kreatywności i zainteresowań twórczych, których inspiracją jest przyroda. Mali artyści zostali nagrodzeni dyplomami i nagrodami rzeczowymi. Atrakcją konkursu było przedstawienie w wykonaniu dzieci z grupy „Pszczółek”.

Dzieci przebrane za owady przedstawiają bajkęDzieci przebrane za zwierzątka i owady przedstawiają bajki.

Chłopiec stoi przy sztalugach i maluje obrazek.Grupa dzieci maluje przy sztalugach. Dzieci malują farbami prace plastyczne na placu przedszkolnym. Obok nich stoją nauczycielki Na placu przedszkolnym dzieci malują przy sztalugach. Dzieci malują przy sztalugach.