Wizyta w Bibliotece

Dnia 5 listopada dzieci z grupy Motylki odwiedziły Filię nr 2 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Radomsku. Przedszkolaki oglądały wystawę swoich prac. Niektórzy rozpoznali swoje dzieła. Dzieci zwiedziły bibliotekę i zapoznały się ze sposobem korzystania księgozbioru.  Pani bibliotekarka pokazała także dzieciom, gdzie znajduje się przeznaczony specjalnie dla nich regał z książkami. Następnie zaprezentowała i dała do obejrzenia dzieciom najmniejsze książeczki z działu dziecięcego. Przedszkolakom bardzo spodobały się kolorowe i bogato ilustrowane książeczki, które z chęcią oglądały. Spotkanie odbywało się w miłej, pełnej uśmiechów i wrażeń atmosferze. Dla wielu przedszkolaków, była to pierwsza wizyta w „domu książek”, ale na pewno nie ostatnia.

Zdjęcie przedstawia grupę dzieci, które oglądają wystawę prac.

Na zdjęciu znajdują się dzieci z grupy Motylki i pani bibliotekarka.

Zdjęcie przedstawia dzieci, które zwiedzają bibliotekę.

Na zdjęciu znajdują się przedszkolaki w wychowawcą.

mgr Jolanta Jaguścik

mgr Renata Dybka