WRĘCZANIE DYPLOMÓW W „SŁONECZKACH”

W dniu 25.06.2021r. w grupie Słoneczka zostały wręczone dzieciom dyplomy ukończenia grupy trzylatków. Najpierw odbyła się pogadanka na temat bezpieczeństwa podczas wakacji (na drodze, nad wodą, w domu). Niektóre dzieci już wyjeżdżają na wakacje, a każde z nich powinno wiedzieć jak się ustrzec niebezpieczeństwa.
Wszystkim przedszkolakom zdrowych, bezpiecznych i pełnych wrażeń wakacji życzą panie z przedszkola.
mgr Zofia Polityło

Opis zdjęcia. Zdjęcie przedstawia dzieci z grupy Słoneczka w sali przedszkolnej obok gazetki z ilustracjami wakacyjnymi i żaglówką z kolorowych figur geometrycznych na niebieskim tle oraz napisami góry, morze. Przedszkolaki stoją lub siedzą po turecku, trzymając w rękach dyplomy ukończenia grupy trzylatków.