„WYCIECZKA DO MIEJSKIEGO DOMU KULTURY W RADOMSKU

„WYCIECZKA DO MIEJSKIEGO DOMU KULTURY W RADOMSKU

 

27 maja 2015 roku dzieci z grupy „Pajacyki” wybrały się na wycieczkę do Miejskiego Domu Kultury, gdzie w towarzystwie pani Małgorzaty Kulki zwiedziły cały budynek. Oglądały widownię i salę projekcyjną. Były na balkonie i na wielkiej scenie.
Zwiedziły wystawy malarskie: Katarzyny Warachim – artystki malującej ustami związanej z wydawnictwem „Amun” z Raciborza oraz Beaty Szwed pt. „Cztery pory roku”. Duża atrakcją dla dzieci było oglądanie starych projektorów filmowych, znajdujących się na wystawie w holu MDK. Na małej scenie wszyscy zachowywali się jak prawdziwi artyści.

                Jpeg             Jpeg

                Jpeg             Jpeg
Wycieczka była bardzo ciekawa i pozwoliła dzieciom poznać kulisy występów na scenie.
Opracowanie:
Mirosława Tomczuk
Barbara Szewczyk