WYCIECZKA DO STAROSTWA

WYCIECZKA DO STAROSTWA

 

 

 

9 marca 2015 roku dzieci z grupy „Pajacyki” udały się na wycieczkę do Starostwa Powiatowego w Radomsko.

      DSCN7910        DSCN7912

Na dzieci czekał już starosta – pan Andrzej Plutecki, wiceprzewodniczący Rady Powiatu – pan Jacek Ciecióra i sekretarz – pan Tomasz Kornacki, którzy zapoznali dzieci z funkcjonowaniem urzędu. Prawie każdy chciał sobie posiedzieć w fotelu pana starosty.

       DSCN7925       DSCN7931

Pani skarbnik – Mariola Wypych oraz pani Renata Więckowska – Kornacka z Biura Promocji opowiedziały dzieciom o swojej pracy. Dzieci zwiedziły salę posiedzeń oraz poznały historię „Pucharu Przechodniego”.

       DSCN7942        DSCN7949

Na sali konferencyjnej przedszkolaki zajęły miejsca radnych i próbowały rozmawiać przez mikrofon.

       DSCN7951         DSCN7953

Z okazji Dnia Kobiet pan starosta złożył paniom życzenia i wręczył kwiaty, a chłopcy z grupy „Pajacyki” wyrecytowali wierszyki i obdarowali panie własnoręcznie wykonanymi kwiatkami.

       DSCN7971          DSCN7977

Z wycieczki pozostały nam miłe wspomnienia, prezenty i pamiątkowe zdjęcie.

        DSCN7973          DSCN7940

Dziękujemy pracownikom  Biura Promocji Powiatu za zorganizowanie bardzo ciekawej wycieczki oraz za niezwykle miłe przyjęcie. Szczególne podziękowania składamy pani Magdalenie Lewickiej – Pluta za zaproszenie nas do swojego miejsca pracy.

Opracowanie:
Mirosława Tomczuk
Barbara Szewczyk