Wycieczka do warzywniaka „Na rogu”

Wycieczka do warzywniaka „Na rogu”

Pięknego jesiennego dnia 7.10.2022r. grupa Słoneczka wybrała się na wycieczkę do pobliskiego warzywniaka „Na rogu”, przy ul. Prymasa Wyszyńskiego w Radomsku. Dzieci oglądały i nazywały warzywa i owoce. Poznały również ich znaczenie dla zdrowia człowieka. Mogły także przyjrzeć się z bliska, jak wygląda praca ekspedientki. Pani sprzedawczyni przygotowała niespodziankę w postaci kosza jabłek. Przedszkolaki chętnie się nimi poczęstowały.

mgr Zofia Polityło

Opis zdęcia

Dzieci stoją z nauczycielką i ekspedientką w sklepie owowcowo-warzywnym.

Opis zdjęcia

Pani sprzedawczyni pokazuje dzieciom, jak wygląda por.

Opis zdjęcia

Pani ekspedientka ma w koszu jabłka, którymi częstuje dzieci.

Opis zdjęcia

Przedszkolaki trzymają w rękach jabłka.

Opis zdjęcia

Grupa dzieci znajduje się przed warzywniakiem, a w drzwiach stoi pani ekspedientka.