WYCIECZKA KOTKÓW NA WAPIENNIKI

Dnia 07.06.2018 grupa Kotki uczestniczyła w wycieczce autokarowej na Wapienniki. Na miejscu czekało na nas wiele atrakcji. Wyszkoleni animatorzy organizowali przedszkolakom czas na świeżym powietrzu. Podzieleni na trzy grupy wzięliśmy udział w grze terenowej, podczas której mogliśmy zdobywać punkty dla swojej drużyny. Przedszkolaki poznały zasady gry w kółko i krzyżyk. Duże wrażenie, szczególnie na chłopcach zrobiła strzelnica paintballowa. Wiele dodatkowych punktów dla swojej grupy można było wywalczyć na kole fortuny, jednak warunkiem było wykazanie się wiedzą w różnych dziedzinach. Po raz pierwszy graliśmy w Jengę, która bardzo spodobała się wszystkim dzieciom. Po ogłoszeniu zwycięzców przedszkolaki miały czas na zabawę swobodną. Animatorki przygotowały dla dzieci balonowe kreacje oraz pokaz baniek mydlanych. Miłym zakończeniem tego pełnego wrażeń dnia było wspólne ognisko.

Jpeg

Sporządziła: