Wycieczka na pocztę

W dniu 21.10.2022r. dzieci z grupy Słoneczka i Zajączki udały się na wycieczkę do Urzędu Pocztowego Radomsko 1 przy ul. Plac 3 Maja. Przedszkolaki poznały drogę listu od nadawcy do adresata, dowiedziały się, na czym polega praca listonosza oraz zwiedziły budynek Poczty Polskiej.

Dziękujemy za możliwość przyjrzenia się pracy na poczcie i ciekawe oprowadzenie po urzędzie.

Nauczycielki:

Zofia Polityło

Katarzyna Kułak

Opis zdjęcia

Grupa dzieci, z pracownicą poczty i opiekunami, stoi w sali przeznaczonej dla klientów.

Opis zdjęcia

Przedszkolaki znajdują się w pomieszczeniu, gdzie pracownica poczty pokazuje datowanie listów.

Opis zdjęcia

Dzieci znajdują się przy regale, na którym umieszcza się, posortowane ulicami, listy.

Opis zdjęcia

Grupa Słoneczka i Zajączki wraz z opiekunami i paniami pracującymi na poczcie oraz listonoszem, stoi na dworze przy zaparkowanym busie Poczty Polskiej.