Z jajkiem i zajączkiem – warsztaty plastyczne w grupie „Jeżyki”

Kultywując tradycje wielkanocne przedszkolaki z grupy 5-latki A „Jeżyki” uczestniczyły w warsztatach plastycznych zorganizowanych przez nauczycielki Dorotę Kotlewską i Dorotę Majzner w dniu 12.04.2022. Spotkanie rozpoczęło się poszukiwaniem jajek ukrytych przez Wielkanocnego Zajączka w różnych miejscach sali. Posłużyły one następnie dzieciom do stworzenia swojej wymarzonej pisanki przy wykorzystaniu zgromadzonych materiałów plastycznych (koraliki, cekiny, kolorowe brokaty itp.). Pisanka w ozdobnym koszyku stała się świątecznym upominkiem dla rodziców przedszkolaków.

(Na zdjęciu widać grupkę dzieci siedzących przy stolikach i robiących pisanki.)

(Na zdjęciu widać dzieci szukające jajek.)

(Na zdjęciu widać gotowe koszyki wielkanocne, które zostały wykonane przez dzieci.)

(Na zdjęciu widać grupkę dzieci siedzących przy stolikach i robiących pisanki.)

(Na zdjęciu widać grupkę dzieci siedzących przy stolikach i robiących pisanki.)