„Z RODZINĄ NAJLEPIEJ – FESTYN RODZINNY”

„Z RODZINĄ NAJLEPIEJ – FESTYN RODZINNY”

Festyn Rodzinny zapisał się na stałe wśród imprez organizowanych przez nasze przedszkole, jest lubiany przez wszystkich rodziców i dzieci oraz środowisko lokalne. 25 maja w ogrodzie  przedszkolnym odbył  się  coroczny Festyn Rodzinny.

Celem imprezy było zachęcanie rodziców do wspólnych zabaw ze swoimi dziećmi, a także dostarczenie uczestnikom festynu wielu okazji do radości, śmiechu i dobrego nastroju. Pogoda również nam sprzyjała a atmosfera była wspaniała. Pan Wodzirej prowadził konkurs za konkursem a zabawy integracyjne cieszyły się dużym zainteresowanie. Rodzice również stanęli na wysokości zadania i jak co roku prowadzili stoiska z pysznościami m.in. nuggetsami, frytkami, deserami, popcornem i wieloma innymi pysznościami. Dużym zainteresowaniem oczywiście wśród dzieci cieszył się dmuchany zamek oraz trampolina. Panie z przedszkolnej kuchni zadbały o pyszny bigos oraz pieczoną kiełbaskę.

W związku ze zbliżającym się Dniem Mamy wszystkie dzieci wykonały  wspólnie piosenkę „Dla Ciebie mamo” czym wywołały łezkę wzruszenia u swoich rodziców…

Kolejną atrakcją był występ „Tańca Hiszpańskiego” dzieci należących do kółka muzycznego „Z Muzyką na Ty” oraz występ  dziewczynek ze starszych grup „Tańca Matrioszki”.

Mamy nadzieję że festyn pozostanie długo w pamięciach uczestników oraz organizatorów  a My już teraz zapraszamy za rok, na następny…

             

Serdeczne podziękowania dla rodziców, którzy włączyli się w organizację imprezy.

Beata Wolska, Anna Soboń