Z wizytą w „Akademii Tańca i Sportu „Mass-Team”

29 kwietnia to Międzynarodowy Dzień Tańca – święto wszystkich tancerzy, choreografów i miłośników tańca.

W związku z tym świętem przedszkolaki z grupy „Skrzaty” udały się do  Akademii Tańca i Sportu „Mass-Team”. Dzieci miały okazję nie tylko zobaczyć jak wygląda profesjonalna sala do nauki tańca, ale przede wszystkim uczestniczyły w zajęciach prowadzonych przez Panią Magdalenę Salińską – Serafin – zawodową instruktorkę tańca. Podczas wykonywania kolejnych elementów układu tanecznego przedszkolaki były skupione i zadowolone. Pani Magda przygotowała dzieciom również kilka niespodzianek. Kiedy mali tancerze poznali już cały układ, mieli możliwość zatańczyć z pomponami, a dodatkowo dziewczynki założyły suknie, w których prezentowały się przepięknie.

To był cudowny dzień, pełen radości i świetnej zabawy.

Serdecznie dziękujemy Pani Magdalenie Salińskiej – Serafin za przeprowadzenie wspaniałych zajęć i obiecujemy, że będziemy ćwiczyć.

Beata Kowalska i Joanna Ligęza

Zdjęcie przedstawia dzieci z grupy „Skrzaty” wraz z instruktorką tańca Panią Magdaleną Salińską – Serafin

Zdjęcie przedstawia dzieci z grupy „Skrzaty” ćwiczące układ taneczny.

Zdjęcie przedstawia dzieci z grupy „Skrzaty” wraz z instruktorką tańca Panią Magdaleną Salińską – Serafin. Wszystkie dzieci trzymają w dłoniach pompony, dziewczynki ubrane są w piękne suknie.