„ZAJĄCZKI” W PODŚWIERKU

„ZAJĄCZKI” W PODŚWIERKU

Przedszkolaki z grupy Zajączków wraz ze swoimi rodzicami oraz wychowawcą, pojechali na wycieczkę integracyjną do Podświerku. 

Wycieczka odbyła się w sobotę 8 czerwca  2019 roku.

Tam czekało na nas wiele atrakcji. Wśród nich było spotkanie z leśniczym, Przy rozpalającym się ognisku rodzice mieli doskonałą okazję do wspólnych rozmów i wzajemnego poznania się.

Przystąpiliśmy do pieczenia kiełbasek, przy rozpalonym wcześniej ognisku. Po posiłku dzieci przystąpiły do zabawy wykorzystując warunki naturalne okolicy a także sprzęt sportowy. W tym czasie dorośli spędzali czas na odpoczynku i rozmowach. Piękna pogoda, panująca cisza i spokój, którego nie zmąciły krzyki dzieci.  Przy okazji udało się również omówić wiele kwestii organizacyjnych dotyczących imprez grupowych oraz życia kulturalno-społecznego grupy Ponadto, rodzice mieli doskonałą okazję poobserwować swoje pociechy i ich zachowania w grupie rówieśniczej.

Niestety, czas szybko upłynął i trzeba było powoli kończyć naszą wycieczkę. O jej sukcesie może świadczyć atmosfera panująca przy pożegnaniu .Wszyscy wróciliśmy do domów odprężeni, dotlenieni i z miłymi wspomnieniami. To był udany dzień.

   

Wanda Mortoń