ZAJĄCZKI WŁĄCZAJĄ SIĘ DO AKCJI PRZEDŚWIĄTECZNEJ „KARTKI Z ISKIERKAMI EMOCJI”

Zbliżające się święta są okazją do tworzenia pięknych prac plastycznych z wykorzystaniem różnych technik.
To także czas robienia dekoracji, pieczenia ciasteczek, wykonywania stroików czy przyozdabiania choinki.
W ramach przedświątecznych przygotowań Zajączki wzięły udział w akcji wymiany kartek świątecznych, której celem jest nie tylko wywołanie uśmiechu na twarzach dzieci związanego z ich przygotowywaniem, ale także uwolnienie kreatywności i wyobraźni oraz nawiązanie kontaktu z dziećmi z innych placówek oświatowych.
Zajączki własnoręcznie wykonały i ozdobiły kartki, co sprawiło im ogrom satysfakcji. Każdy mógł poczuć przedsmak świątecznego klimatu, kolorowych, ozdób, cekinów czy brokatu.
Z niecierpliwością wyczekujemy kartek zwrotnych od dzieci z Publicznego Przedszkola nr 105 „Szczepinek” we Wrocławiu.

Magdalena Depta
Wanda Mortoń