ZAJĘCIE DLA MAM U „MISIÓW”

ZAJĘCIE DLA MAM U „MISIÓW”

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      Wszyscy znamy rolę mamy w życiu dziecka i dobrze wiemy, że mądra miłość rodzicielska daje gwarancję tego, że dzieci  radosne, życzliwe i otwarte na innych. Dlatego Misie w dowód wdzięczności zaprosiły swoje mamy do przedszkola na zajęcie otwarte pt. „Zabawy matematyczne z mamą”. Przedszkolaki zaprezentowały swoje umiejętności matematyczne, następnie zaśpiewały kilka piosenek i wyrecytowały kochanym mamom wierszyk. 

      IMG_20160531_152703              IMG_20160531_154642

Na koniec dzieci wręczyły mamusiom własnoręcznie zrobione  prezenty. Wielką atrakcją okazał się poczęstunek – upieczona  przez dzieci szarlotka.

Anna Sowińska, Monika Kapica