ZAJĘCIE OTWARTE W GRUPIE „JAGÓDEK”

ZAJĘCIE OTWARTE W GRUPIE „JAGÓDEK”

12 lutego 2020 r. w grupie „Jagódek” odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców. Przedszkolaki z niecierpliwością oczekiwały wizyty rodziców, a podczas zajęć każdy starał się zaprezentować jak najlepiej. Rodzice licznie przybyli do naszego przedszkola, by towarzyszyć swoim pociechom. Nauczycielki zaprosiły w podróż do krainy bajek. Dzieci miały do wykonania przeróżne zadania, poczynając od rozwiązania zagadek, poprzez układanie puzzli, rozpoznawania znanych postaci bajkowych czy też właściwego reagowania ruchem na usłyszaną muzykę. „Jagódki” rozumieją konieczność zachowania ostrożności w kontaktach z osobami obcymi.

W czasie tych zajęć rodzice mieli możliwość obserwowania swoich pociech podczas zajęć,
ich aktywności, koncentracji uwagi oraz zasobu wiadomości i umiejętności. Dzieci chętnie uczestniczyły w proponowanych formach działalności,

Nauczycielki dziękują wszystkim rodzicom za przybycie na zajęcia.

Katarzyna Zasada

Beata Wolska