Zaproszony Gość czyta przedszkolakom ze Słoneczek i Motylków

W dniu 2.12.2021r. do przedszkola przybył Pan Dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Radomsku Krzysztof Zygma, zaproszony do współpracy w realizacji ogólnopolskiego Projektu czytelniczego „Mały Miś w Świecie Wielkiej Literatury”. Dzieci powitały zaproszonego Gościa piosenką pt. „Zmisiowani”, której uczą się w projekcie. W ramach I Modułu „Czytamy razem z Małym Misiem” dzieci wysłuchały bajki napisanej przez sześcioletnią dziewczynkę z książeczki pt. „Kto mieszka za meblami”. Czytanie czterolatkom uatrakcyjnione było przez zaproszonego Gościa teatralnymi rekwizytami w postaci dzwoneczka i latarki, które dzieci mogły wypróbować. Przedszkolaki uważnie słuchały i wiedzą z morału bajki, co można zrobić, by się nie bać. Na zakończenie spotkania Pan Dyrektor otrzymał podziękowanie w imieniu przedszkolaków. Dzieci pożegnały Gościa dużymi oklaskami.

mgr Zofia Polityło

mgr Renata Dybka

Opis zdjęcia

Dzieci z nauczycielką oraz zaproszony Gość stoją w holu przedszkola na tle dekoracji związanej z projektem czytelniczym. Wszyscy poruszają się do piosenki.

Opis zdjęcia

Dzieci siedzą w holu przedszkola. Na stoliku leży otwarta książka i dzwoneczek. Dziewczynka kuca i trzymając latarkę zagląda pod kotarę przy drzwiach. Wszyscy patrzą w jej kierunku. Obok stoi Pan Dyrektor MDK i Pani Wicedyrektor PP nr 9.

Opis zdjęcia

Dzieci siedzą w holu przedszkola. Przy stoliku siedzi zaproszony Gość, który czyta dzieciom książkę. W tle widać dekorację dotyczącą projektu.

Opis zdjęcia

Dzieci znajdują się w holu przedszkola. Zaproszony Gość siedzi przy stoliku na którym leży podziękowanie i podpisuje się. Obok stoi nauczycielka. W tle dekoracja związana z projektem.