DWADZIEŚCIA LAT MINĘŁO

28 listopada w Państwowej Szkole Muzycznej w Radomsku odbyła się XX jubileuszowa edycja Festiwalu Piosenki dla Przedszkolaka pod tytułem „Dwadzieścia lat minęło”, którego organizatorem jest PP nr 1 im. Jana Brzechwy. W festiwalu wzięło udział 44 dzieci z miasta i okolic. Każdą placówkę reprezentowało dwóch przedstawicieli. W tym roku w związku z jubileuszem organizatorzy wytypowali 106 tytułów piosenek do wyboru. Naszą placówkę reprezentowały 2 dziewczynki z grupy Biedronek – Ola Kowalczyk z piosenką „Zuzia” oraz Maja Kuder z piosenką „Kaczka dziwaczka”. Ich występy okazały się wielką radością. Obie dziewczynki znalazły się w gronie zwycięzców. Zachwyciły nie tylko śpiewem ale także tańcem.

DSC_0171                     DSC_0177

DSC_0283       DSC_0325

Atrakcją dla uczestników festiwalu oprócz przepięknych upominków było przedstawienie teatralne oraz wielki tort jubileuszowy. Maję i Olę do konkursu przygotowały panie Barbara Kabzińska i Elżbieta Minecka.

Barbara Kabzińska