Przyjaciele Zippiego to my!
W dniu 1.06.2026 r. nastąpiło uroczyste podsumowanie programu terapeutycznego „Przyjaciele Zippiego”, w którym w obecnym roku szkolnym uczestniczyły dzieci z oddziałów 6A „Jagódki” oraz 5-6 „Serduszka”. Nieprzypadkowo, ponieważ właśnie w trakcie obchodów Międzynarodowego Dnia Dziecka dzieci otrzymały dyplomy i podziękowania za zaangażowanie w realizację programu. „Przyjaciele Zippiego” to program promujący zdrowie psychiczne dzieci (w wieku
