KOLOROWY KOROWÓD PRZEDSZKOLAKÓW

W dniu 01.06.2017. w ramach Dni Radomska 2017 ulicami miasta przeszedł barwny korowód przedszkolaków. Nasze przedszkole reprezentowała grupa 6A Biedronki.
Korowód wyruszył o godz. 15.00 z Placu 3 – Maja. Przed Urzędem Miasta Prezydent Miasta Jarosław Ferenc przekazał dzieciom w dniu ich święta klucze do miasta. O godz. 16.00 korowód dotarł do Parku Solidarności. Korowód prowadzili szczudlarze. W parku rozstrzygnięto ogłoszone wcześniej konkursy. Grupa Biedronek wzięła udział w konkursie plastycznym „ Radomsko jak malowane”. Rozstrzygnięto także konkurs na najciekawsze przebranie w kategorii grupowej i indywidualnej. Nasze dzieci miały przygotowane przepiękne kolorowe muchy i barwne chusteczki. Wyglądały przepięknie. W Parku Solidarności czekały na dzieci różne atrakcje: Zumba kids, dmuchańce, pokazy iluzjonistyczne, szkoła szczudlarzy, pokazy strażackie, policyjne, prezentacje występów dzieci i młodzieży z różnych placówek, darmowy popcorn i wata cukrowa, lody, pączki i inne słodkości. Po wspólnych wesołych zabawach dzieci przekazane zostały do rąk rodziców, by wspólnie uczestniczyć w dalszych atrakcjach zorganizowanych dla maluchów w dniu ich święta.

Barbara Kabzińska
Elżbieta Minecka