VI KONCERT GRUDNIOWY Z UDZIAŁEM „BIEDRONEK”

Już po raz IV SOSW w Radomsku zorganizował przed świętami 14. grudnia koncert grudniowy, którego głównym przesłaniem była integracja dzieci niepełnosprawnych z pełnosprawnymi. Impreza ta pokazała, że można pięknie się różnić, że bycie osobą niepełnosprawną nie dyskwalifikuje jej jako człowieka. Przewodnią myślą tego koncertu była wędrówka dookoła świata, czego odzwierciedleniem były fantastyczne stroje z różnych kontynentów. Do udziału w koncercie , oprócz podopiecznych SOSW, zaproszone zostały dzieci z naszego przedszkola oraz z PP nr 2 i 10 i uczniowie Szkoły Podstawowej nr 6 i 3.

Gościem specjalnym koncertu był Jacek Łągwa z zespołu ICH TROJE.

Przedszkole nasze reprezentowała grupa 6A „Biedronki”, którą do koncertu przygotowała Barbara Kabzińska i Elżbieta Minecka.

Koncert pokazał, że dzieci zarówno w pełni zdrowe jak i z dysfunkcjami potrafią doskonale ze sobą współpracować, co było widać na scenie MDK- u.

Barbara Kabzińska