WANDA CHOTOMSKA DZIECIOM

W ramach organizacji Dni Ziemi 4-latki z grupy Biedronki w dniu 24 kwietnia 2015 roku wzięły udział w sesji czytania dzieciom przeprowadzonej przez zaproszoną do przedszkola babcię Miłoszka B. W czasie tej sesji poznaliśmy bliżej twórczość wielkiej poetki dziecięcej Wandy Chotomskiej. Przedstawione wiersze opiewały piękno polskiej przyrody wiosennej. Wysłuchaliśmy także ilustrowanej obrazkami przepięknej bajki „Calineczka”, której treść nie tylko ukazała świat „matki natury”, ale wprowadziła dzieci w świat wartości moralnych – dobra, współczucia, poświęcenia, wdzięczności.

DSCN8674                  DSCN8677

Biedronki wraz z wychowawcą podziękowały serdecznie babci Miłoszka – pani Halince za niezapomniane chwile wspólnie spędzone w przedszkolu. Do podziękowań dołączyły piosenkę o biedronce oraz własnoręcznie wykonanego kwiatka.
Barbara Kabzińska