ZAJĘCIE OTWARTE W „JAGÓDKACH”

25.03.2015 roku rodzice 3- latków, licznie przybyli na spotkanie zorganizowane przez wychowawczynie.
Zajęcia otwarte zawsze wzbudzają wiele pozytywnych emocji wśród Rodziców, ponieważ uczestnicząc w nich mogą oni poznać charakter pracy wychowawczo – dydaktycznej z dziećmi, dowiedzieć się ile wymaga wysiłku, umiejętności, wiedzy i przygotowań. W czasie zajęć otwartych nauczyciele proszą Rodziców o czynny w nich udział. „Masaż relaksacyjny” wykonany przez rodziców, sprawił dzieciom wiele radości.

Fotkawqqq

Po zakończonym zajęciu, dzieci wraz w rodzicami przystąpili do części warsztatowej. Pięknie wykonane pisanki dzieci mogły zabrać ze sobą do domów.
W naszym przedszkolu staramy się wyjść naprzeciw potrzebom Dzieci i Rodziców organizując zajęcia otwarte podczas nadarzających się okazji.

Beata Wolska