„MOJE MIASTO BEZ ELEKTROŚMIECI”

W trosce o środowisko naturalne nasze przedszkole bierze udział w kolejnym ogólnopolskim programie edukacyjnym – „Moje Miasto Bez Elektrośmieci”.

Program ten oferuje uczestnikom możliwość wyposażania placówek w nowoczesne pomoce i wyposażenie sal za elektrośmieci, w ramach autorskiego Funduszu Oświatowego. Za zebrany przez nas zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny oraz zużyte baterie otrzymamy punkty, które będziemy mogli wymienić na pomoce dydaktyczne dla dzieci. Zachęcamy Państwa do wsparcia naszej placówki i wzięcia udziału w zbiórce, która będzie trwać do 16 czerwca 2023 r. Im więcej kilogramów sprzętu uzbieramy, tym wyższy bon na zakupy otrzymamy!

Plakat informujący o zbiórce w maju w naszym przedszkolu elektrośmieci Plakat promujący zbieranie elektrośmieci Plakat namawiający na uczestniczenie w zbiórce elektrośmieci i baterii

Będziemy zbierać m.in.: pralki, lodówki, odkurzacze, kuchenki mikrofalowe, sprzęt wentylujący, żelazka, golarki elektryczne, wagi, urządzenia do pielęgnacji włosów i ciała, tostery, czajniki elektryczne, kalkulatory, odbiorniki radiowe, kamery wideo, sprzęt wideo, elektryczne lub elektroniczne zabawki, małogabarytowe wyroby medyczne, telefony komórkowe, GPS, routery, komputery, drukarki, telefony itp.

Ulotka informacyjna na temat projektu "Moje miasto bez elektrośmieci" Plakat z napisem nie wyrzucam elektrośmieci do śmietnika

Z góry dziękujemy za włączenie się w akcję!!!

Sprawozdanie z realizacji tego projektu będzie dostępne na stronie przedszkola w zakładce realizowane projekty.

Koordynator projektu: Katarzyna Stefańczyk