„ANDRZEJKI” W MALUCHACH

„ANDRZEJKI” W MALUCHACH

Hokus – Pokus, Czary – Mary
Niech się spełnią andrzejkowe czary!

Dnia 29 listopada 2017 roku w naszym Przedszkolu odbyły się zabawy Andrzejkowe. Dzieci poznały zwyczaje obchodzenia andrzejek poprzez zabawę. Na początku było wspólne czarowanie, wróżby z butelką, wróżba z kolorowymi kuleczkami, zabawa magiczna kula, w której dzieci wypowiadały swoje marzenia. Przedszkolaki mogli wykazać się swoją wiedzą podczas rozwiązywania zagadek a także wybierali gwiazdki ,,Kim będę w przyszłości?” .Nie zabrakło wróżby dla nauczycieli, jak również dużych serc z imionami przyszłych wybranków czy zabawy z bucikami – które wędrowały przez całą salę do drzwi.. Wróżbom towarzyszyła radosna muzyka. Podczas zabawy była miła atmosfera, a dzieci poznały tradycyjne obrzędy andrzejkowe.

Jpeg

Jpeg

Jpeg

Jpeg

Jpeg

Jolanta Jaguścik
Agnieszka Żuk
Justyna Szladerba