BAL KARNAWAŁOWY W ZAJĄCZKACH

BAL KARNAWAŁOWY W ZAJĄCZKACH

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale. Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni.
W naszej grupie to ważne wydarzenia celebrowaliśmy 5 lutego. Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w sali przedszkolnej można było spotkać księżniczki i smoka, biedronkę, Batmanów, Spider –Manów oraz innych znanych bohaterów.
Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Przedszkolaki świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w tańcach i zabawach muzyczno – ruchowych.
Podczas odpoczynku czekał na nas słodki poczęstunek.
Bal umożliwił dzieciom spędzenie czasu w miłej i bajkowej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym przedszkolakom, a to było głównym celem tego balu. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. 

Magdalena Depta
Wanda Mortoń