„DZIECI, LUBIĄ MISIE, MISIE LUBIĄ DZIECI…”

Misie mają nowych przyjaciół! Jakich? Pluszowe misie!

W związku z tym, że nasze maluchy często chorują, ciężko im się rozstać z rodzicami a jednocześnie przyzwyczaić do zasad panujących w przedszkolu, od dzisiaj każde dziecko dostało przedszkolnego misia, który będzie towarzyszył mu przez cały dzień w przedszkolu. Celem tego jest przyspieszenie procesu adaptacyjnego dzieci.  Gdy tylko maluch zatęskni za domem, może przytulić się do swojego misia a nawet spać z nim na leżaku. Każdy miś będzie czekał na swojego właściciela w przedszkolu. Podczas dzisiejszego leżakowania, każde dziecko smacznie spało ze swoim nowym przyjacielem.

Ewa Banaszek
Krystyna Foksowicz

Śpiąca dziewczynka, przykryta kołderką w kolorowe misie, przytula swojego pluszaka. Chłopczyk śpi na leżaczku przytulając się do pluszowego misia. Przykryty jest białą kołderką w kolorowe misie.