„Choć Babcia z Dziadkiem lubią przesadzać,
próbując wnukom swoim dogadzać,
to kocham ich za to ogromnie,
i za to że zawsze są koło mnie,
wtedy gdy ich potrzebuję,
Babciu i Dziadku – dziękuję!”

W dniu 18.01.2024, Jeżyki przygotowały uroczystość dla swoich Babci i Dziadków z okazji zbliżającego się Ich święta. Celem uroczystości było wzmocnienie więzi emocjonalnych z najbliższymi i kształtowanie poczucia przywiązania i szacunku dla dziadków. Dzieci przygotowały piękną inscenizację, śpiewały piosenkę i tańczyły. Na koniec wręczyły swoim ukochanym Babciom i Dziadkom po upominku.

Serdecznie podziękowania Jeżyki wraz z paniami chcą złożyć wszystkim Rodzicom za pomoc w przygotowaniu uroczystości. Dziękujemy!

(Zdjęcie grupowe dzieci z grupy Jeżyki.) (Dzieci wykonują taniec dla swoim dziadków.) (Dzieci podczas przedstawienia kierowanego do dziadków.) (Poczęstunek dla dziadków.) (Poczęstunek dla dziadków.) (Poczęstunek dla dziadków.)