DZIEŃ BABCI I DZIADKA W „KOTKACH”

DZIEŃ BABCI I DZIADKA W „KOTKACH”

Babciu Dziadku kocham Was

dla mnie zawsze macie czas

 

12 stycznia 2017 roku w grupie „KOTKÓW” odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Dzieci w odświętnych strojach wykonały krótki program skierowany dla nich z okazji ich święta oraz składały ciepłe i szczere życzenia. Przygotowania do tego święta zaczęły się już dzień wcześniej, kiedy to dzieciaki piekły samodzielnie ciasteczka, by ofiarować je swoim dziadkom i babciom.

                     

           

Babcia i dziadek. Rodzice mamy i taty. To jedne z najważniejszych osób w naszym, i naszych dzieci życiu. Dlatego kontakt z dziadkami jest bardzo ważny dla dziecka. Ich rolą jest kochać, rozpieszczać, przekazywać wiedzę o korzeniach rodzinnych. Oni dają wnukom coś wyjątkowego i niemal zawsze chcą dla nich jak najlepiej.
Opracowanie:
Mirosława Tomczuk