DZIEŃ BYSTRZAKA W GRUPACH STARSZYCH

DZIEŃ BYSTRZAKA W GRUPACH STARSZYCH

W dniu 21.02.2019 r. z okazji Dnia Bystrzaka przedszkolaki z grup starszych wzięły udział w licznych zabawach i konkursach, podczas których miały możliwość wykazać się własnymi umiejętnościami i zdolnościami. Każdy mógł zaprezentować się w wybranej przez siebie konkurencji. Największe zaciekawienie i uśmiech na twarzach dzieci wzbudziła gra w kręgle, wymagająca od uczestników dużej siły, zwinności oraz precyzji. Doskonałym sprawdzianem spostrzegawczości oraz pamięci naszych przedszkolaków okazała się zabawa „Detektyw”. Osoby lubiące ruch oraz taniec mogły wykazać się własną kreatywnością oraz dużą wyobraźnią w konkurencjach muzycznych oraz ruchowych. Dużej koncentracji oraz skupienia wymagało ułożenie wieży z kolorowych kubeczków zgodnie z podanym wzorem, co okazało się nie lada wyzwaniem. Nie zabrakło także zadań sprawdzających wiedzę naszych przedszkolaków. Wszyscy doskonale się bawili oraz dopingowali sobie wzajemnie. Każdy uczestnik na pamiątkę otrzymał medal Bystrzaka.

Jpeg

Jpeg

Jpeg

Jpeg

Jpeg

Jpeg

Sporządziła:

Magdalena Depta

Mirosława Tomczuk