Dzień Edukacji Narodowej

14 października- Święto Edukacji Narodowej był szczególnym dniem  dla wszystkich  nauczycieli i pracowników PP nr 9 oraz zaproszonych gości. Dzień niezwykły, ponieważ dzieci z grupy „Kotków” poprzez opowieść o spotkaniu z Panią Jesienią i wspaniale wykonany taniec z parasolkami wyraziły płynącą z serca swoją wdzięczność całemu personelowi przedszkola za miłość, serce, opiekę i trud włożony w ich wychowanie i edukację.
Pani Dyrektor skierowała do zebranych wiele ciepłych słów. Podziękowała za zaangażowanie w pracę, wyrozumiałość w stosunku do dzieci, za serdeczność, kreatywność oraz wręczyła nagrody Dyrektora Przedszkola.
Każdy z zaproszonych gości obdarowany został specjalnie przygotowanym na tę okazję prezentem.

Zdjecie przedstawia grupę dzieci z parasolkami w rękachustawiona w rzędach

Zdjęcie przedstawia grupędzieci ubranych w strojach w kolorze jesiennym. W tle widoczna jesienna dekoracja, u góry napis DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ"

Katarzyna Zasada

Katarzyna Stefańczyk