DZIEŃ KROPKI W PSZCZÓŁKACH

15 września obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki. W dniu obchodów w naszej grupie zapanował kropkowy zawrót głowy. Tego dnia wszyscy mieliśmy na sobie ubrania w kolorowe kropki. Na zajęciach dzieci wysłuchały bajki o kropce, która dzięki czarodziejowi uwierzyła w siebie i własne możliwości. Dzień Kropki jest to dzień odwagi i zabawy. Przedszkolaki bardzo chętnie prezentowały innym, to co najlepiej potrafią robić. Dzień wypełniony był wieloma zabawami. Szukaliśmy kropek w różnych kolorach, dobieraliśmy się pary. Nie zabrakło także zabaw z chustą animacyjną . Pszczółki wykonały piękne, kropkowe prace plastyczne, które znalazły się na naszej grupowej tablicy. Na zakończenie dnia wykonaliśmy pamiątkowe zdjęcia w kropkowej fotobudce.

mgr Magdalena Depta


Przedszkolaki próbują stać na jednej nodze.
 


Przedszkolaki ustawione w kole trzymają kolorową chustę animacyjną.


Przedszkolaki ustawione w kole trzymają kolorową chustę animacyjną. 


Dwóch chłopców i dziewczynka trzymają kropkową fotobudkę i pozują do zdjęcia. 


Dzieci siedzą przy stoliczkach. Wykonują przy użyciu kredek, kleju i kolorowych kółek pracę plastyczną