DZIEŃ KUBUSIA PUCHATKA U MOTYLKÓW

Kubuś Puchatek to jedna z tych bajek, która przetrwała próbę czasu i do dziś kolejne pokolenia chętnie ją czytają i oglądają. Dzieci z grupy Motylków chętnie zapoznały się z historią powstania książki o Kubusiu Puchatku oraz z zaciekawieniem słuchały przygód małego łakomego misia. Celem było rozwijanie zainteresowań czytelniczych wśród dzieci, zapoznanie ich z postaciami oraz przygodami opisanymi w serii książek o Kubusiu Puchatku. Podczas zajęć dzieci kolorowały postacie pochodzące z opowiadań o Kubusiu Puchatku, a na zakończenie każdy z przedszkolaków otrzymał Dyplom Przyjaciela Kubusia Puchatka.

Zdjęcie przedstawia grupę dzieci siedzącą przy stolikach podczas zajęć – kolorowanie postaci z bajki.

Zdjęcie przedstawia czworo dzieci prezentujących postacie z bajki Kubuś Puchatek.

Zdjęcie przedstawia czworo dzieci trzymających dyplomy Przyjaciół Kubusia Puchatka.

Opracowały: Renata Dybka, Jolanta Jaguścik