DZIEŃ OTWARTY

17 lutego w naszym przedszkolu odbył się Dzień Otwarty pt. ” Urodzinki Kota”. Do przedszkola przybyły dzieci wraz z rodzicami, które od 1 września będą prawdziwymi przedszkolakami. Wszystkich przybyłych gości przywitała pani dyrektor Anna Soboń, która przybliżyła rodzicom organizację pracy i funkcjonowanie placówki, jako środowiska przyjaznego dziecku, otwartego na jego potrzeby oraz wychodzącego naprzeciw oczekiwaniom rodziców. Dla miłych gości przewidziano wiele atrakcji. Dzieci miały okazję obejrzeć teatrzyk pt. „Chory kotek” oraz występ taneczny zaprezentowany przez 5 i 6 latki. Rodzice mieli okazje zapoznać się z Planem Daltońskim. Następnie Pani Dyrektor zaprosiła wszystkich naszych gości do   zwiedzenia przedszkola, uczestnictwa w zabawach muzyczno – ruchowych, warsztatach plastycznych, zabawach w basenie z kulkami a takżę na spotkanie z naszymi specjalistami : logopedą i psycholigiem. W dalszej kolejności nastąpiła najmilsza część dla dzieci – możliwość pobawienia się zabawkami. Chłopcy konstruowali z klocków budowle, jeździli samochodami. Dziewczynki bawiły się lalkami, wózkami, przyrządzały smaczne dania w przedszkolnej kolorowej kuchni. Było wiele radości i śmiechu a na zakończenie słodka niespodzianka. Bardzo dziękujemy za przyjęcie naszego zaproszenia. Mamy nadzieję, że dla każdego z naszych gości – dzieci oraz ich rodziców był to mile spędzony czas.

Przemówienie Pani dyrektor Występ dzieci w teatrzyku Występ taneczny Wspólne zabawy muzyczno-ruchowe Tworzenie kotków z boalonów Wspólne zabawy ruchowe

Magdalena Słomka