Dzień Postaci z Bajek w gr. Zajączki

„Bajka wędruje po świecie, dzisiaj do nas zawitała. Drogie dzieci, dobrze wiecie, że Was bajka pokochała”.

5 listopada na całym świecie obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek, dzieci z gr. Zajączków również go celebrowały. W tym dniu dzieci oraz nauczycielki przybyły do przedszkola przebrane w piękne bajkowe stroje i brały udział w zabawach, których celem było utrwalenie oraz wzbogacenie dziecięcej wiedzy na temat znanych i lubianych bajek.

Dzieci w strojach bohaterów bajek wraz z wychowawcą pozują do pamiątkowego zdjęcia na tle kolorowego napisu "Dzień Postaci z Bajek".

Dzieci w strojach bohaterów bajek wraz z wychowawcą pozują do pamiątkowego zdjęcia na tle kolorowego napisu „Dzień Postaci z Bajek”.