DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA W PSZCZÓŁKACH

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka jak co roku obchodzony jest 20 września.
Święto to zostało ustanowione, aby podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci. Dzień ten ma także dostarczyć dzieciom kolejnych okazji do świętowania, wspaniałej zabawy oraz czerpania radości z bycia przedszkolakiem.
Tego dnia odwiedziła nas Pani Karolina, mama Natalki, która przygotowała dla nas mnóstwo ciekawych zabaw i atrakcji. Pszczółki w rytmie wesołej muzyki bawiły się z wykorzystaniem chusty animacyjnej, balonów, a także przechodziły przez tunel. Tego dnia było bardzo wesoło i kolorowo. Radości i śmiechu nie było końca. Na zakończenie każdy przedszkolak otrzymał balonowe zwierzątko.


Dzieci rozstawione w różnych miejscach sali , trzymają kolorowe balony.


Dzieci trzymają kolorową chustę animacyjną, uśmiechają się.


Na dywanie rozłożona jest kolorowa chusta. Na chuście znajdują się plastikowe piłeczki. Dzieci spacerują po sali i zbierają piłeczki.


Przedszkolaki ustawione są w dwa pociągi i słuchają tego, co mówi Pani animatorka.

Magdalena Depta