Dzień świętego Walentego. Grupy młodsze

Dzień 14lutego w Przedszkolu stał się okazją do wspólnej zabawy i pokazania, jak wesoło jest Nam razem, w całym przedszkolu dominował kolor czerwony. Wszyscy mieliśmy czerwone ubranka, a w powietrzu fruwały czerwone balony. Nie zabrakło radosnych zabaw, konkursów i tańców przygotowanych przez panią Katarzyne Król-Mucharską, Magdalenę Deptę i Magdalenę Słomkę. Dzieci wykonały również walentynki aby obdarować najbliższych.

Walentynkowy czas sprzyjał na prowadzeniu  rozmów z dziećmi na temat znaczenia uczuć w naszym codziennym życiu.

Przedszkolaki dowiedziały się, że Walentynki to nie tylko pluszowe serduszka i kolorowe kartki. Ważniejsza jest bowiem życzliwość, sympatia i szacunek okazywany drugiemu człowiekowi każdego dnia.

Wspólne tańce przy muzyce

Taniec z balonami Zabawy muzyczno-ruchowe Taniec na gazetach Taniec pociąg Rozpakowanie skrzynki walentynkowej i rozdanie dzieciom