„EKO -TORBA , TOREBKA, TOREBECZKA” – EKOLOGICZNY KONKURS PLASTYCZNY – ROZSTRZYGNIĘTY

„EKO -TORBA , TOREBKA, TOREBECZKA” – EKOLOGICZNY KONKURS PLASTYCZNY – ROZSTRZYGNIĘTY

W piątek 10 kwietnia nastąpiło rozstrzygnięcie ekologicznego  konkursu plastycznego zorganizowanego przez Publiczne Przedszkole nr 4 w Radomsku  pt. „EKO-TORBA , TOREBKA, TOREBECZKA”. Celem konkursu było propagowanie ekologicznego stylu życia oraz rozwijanie zdolności plastycznych u dzieci. Oceniając prace jury brało pod uwagę m.in. samodzielność wykonania torby, pomysłowość, jakość pracy, technikę wykonania,  kreatywność oraz wkład pracy dziecka. Wszystkie prace były bardzo piękne i dlatego jury postanowiło przyznać kilka wyróżnień. Wśród wyróżnionych przedszkolaków znalazła się Ala G . i Hania S. z grupy „Misiów”. Konkursowe prace zostały wykonane pod kierunkiem wychowawczyń p. Krystyny Foksowicz i Anny Soboń. Zwyciężczyniom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Anna Soboń