FESTIWAL PIOSENKI DLA PRZEDSZKOLAKA

FESTIWAL PIOSENKI DLA PRZEDSZKOLAKA

 

 

Dnia 28.11.2014r. w Państwowej Szkole Muzycznej im. G. Bacewicz, odbył się konkurs piosenki przedszkolnej. Organizatorem spotkania było PP nr 1 w Radomsku.

 

                      Festiwal Piosenki dla Przedszkolaka 011           Festiwal Piosenki dla Przedszkolaka 017

 

                     DSC_0750               Festiwal Piosenki dla Przedszkolaka 024
Nauczycielki Beata Wolska oraz Monika Kępa, przygotowały do występu dwie uczestniczki tj. Aleksandrę Grzywnę oraz Agnieszkę Rokselę. Obydwie dziewczynki zaprezentowały bardzo wysoki poziom umiejętności wokalnych, emisji głosu, poprawności intonacyjnej i rytmicznej. Nasze laureatki zostały wyróżnione przez jury oraz nagrodzone dyplomami i nagrodami. My również gratulujemy uczestnikom i życzymy aby ich odkryte talenty były wszechstronnie rozwijane i pielęgnowane.

Beata Wolska
Monika Kępa