FESTIWAL PIOSENKI PRZEDSZKOLAKA

W dniu 22 marca 2021 r. w Publicznym Przedszkolu Nr 1 w Radomsku odbył się XXV Festiwal Piosenki dla Przedszkolaka pt. „Chodź, opowiem Ci bajeczkę” w formule online. Zaprezentowało się 24 dzieci w wieku przedszkolnym.
Nasze przedszkole reprezentowało 2 dzieci : Zosia oraz Aleksander . Po obejrzeniu filmów wszystkich wykonawców, Jury postanowiło wyróżnić sześcioro uczestników.
Jednym z nich została Zofia z grupy „Jagódki” , która zaśpiewała piosenkę pt,, Kaczka dziwaczka”. Aleksander natomiast zaśpiewał piosenkę „Pomidor”.
Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy oraz piękne upominki.
Wszystkim uczestnikom gratulujemy sukcesu.

Opis: Zdjęcie nagród konkursowych. Klocki Lego – farma, imienny dyplom oraz białe pudełko z upominkiem.

Opis: Oluś P. z grupy Zajączki ubrany w granatowe ogrodniczki, czerwoną koszulę w kratę, ciemny kapelusz oraz kalosze. Obok chłopca na zielonym podłożu znajduje się koszyk z warzywami. Na niebieskim tle widnieje napis pomidor oraz trzy czerwone pomidory wykonane z papieru.

Opis: Na zdjęciu znajduje się dziewczynka w kolorowych okularach.W ręku trzyma dyplom oraz wielkie pudełko z klockami. W tle znajdują się wózki dziecięce.

Beata Wolska
Magdalena Depta