FESTYN RODZINNY

FESTYN RODZINNY

 

 

 

 

Jak co roku w czasie festynu rodzinnego, który odbył się w sobotę 4 czerwca 2016 r. , oprócz świetnej zabawy i atrakcji stworzonych przez przedszkole ( DJ, ciasta, kiełbaski, chleb ze smalcem ), rodzice każdej z grup przygotowali różne smakowitości.

DSC06251    DSC06222

Grupa Biedronek zaoferowała zebranym darowane przez firmę FRIGO LOGISTICS – pizzę oraz lodowe smakowitości: lody, torty, sernik, które cieszyły się wielkim zainteresowaniem nie tylko z powodu upału, ale także cieszącego podniebienie smaku. Dziękujemy zarządowi FRIGO LOGISTICS za darowiznę, a p. Beacie Pokora za pomoc w jej organizacji. Szczególne podziękowanie za zaangażowanie w czasie festynu należy się paniom: A. Góreckiej, B. Groszan. A. Biela, Ż. Popiołek, A. Gałwa.

DSC06230    DSC06452

Rodzice grupy Muchomorków zaproponowali frytki oraz zorganizowali stoisko z książkami.

DSC06219    DSC06466

Państwo Mucharscy – przedstawiciele grupy Stokrotek , obdarowywali dzieci balonami oraz przedstawili pokaz baniek mydlanych.

DSC06221     DSC06456

Rodzice Misiów p. K.Gzik, i M. Pabich – Kosowska zapraszali na grilla.

DSC06223    DSC06435

W grupie 4 A szczególne zaangażowanie wykazali p. A. i D. Gizeweter,  M. Dziegieć,         A. Pietras, C. Pikuła, M. Nowak, którzy przygotowali żurek oraz babeczki.

Dzięki rodzicom z gr. „ Jeżyki” i „ Żabki” –  p. M. Płomińska, P. Zachmac, M. Kęsy,  E. Osumek, K. Nożownik, K. Stępniewska, M. Groszek, K. Cichuta – zagościły na stołach nuggetsy i frytki. Natomiast p. Monika Bartnik rozgrzała wszystkich zapraszając do tańca „Zumba”.

DSC06220    DSC06462

Przy trampolinie przywiezionej przez p. R. Kowalczyka z Muminków, wartę trzymali panowie : T. Stępień, W. Stefańczyk, J. Kędra, W. Gałwa, P. Górski, M. Jurczyk oraz Bartosz Stępień.

DSC06231     DSC06232

Do zabawy włączyło się grono pedagogiczne placówki przedstawiając „ Rzepkę” Juliana Tuwima , a także wykonując kolorowe tatuaże i zapraszając do tańca tureckiego.

DSC06349      DSC06356

Natomiast dzieci swoim przebraniem, wierszem i piosenką zaprosiły do Akademii Pana Kleksa przedstawiając postacie z ZOO Jana Brzechwy.

DSC06446     DSC06433

W przerwach między zabawą a smakowitościami zatrzymać się można było przy wystawie książeczek wykonanych wspólnie z rodzicami „ Spacer z rodziną po moim mieście”. Na twarzach autorów widać było dumę i radość z prezentowanych dzieł.

DSC06225     DSC06226

DSC06227    DSC06228

Dyrektor i grono pedagogiczne przedszkola dziękuje wszystkim rodzicom za okazaną pomoc i życzliwość.

Barbara Kabzińska