„Jagódki” pamiętają o babciach i dziaduniach!

Babcie i Dziadkowie są w naszym życiu szczególnymi osobami. Będąc dziećmi, nie zawsze zdajemy sobie z tego sprawę, ale gdy dorastamy, staje się to dla nas coraz bardziej oczywiste. Wspomnienia szczęśliwych i beztroskich chwil spędzonych z dziadkami powodują, że dzieciństwo postrzegamy jako wyjątkowy czas. Jesteśmy im wdzięczni za wszystkie ciepłe  słowa i z przyjemnością ich odwiedzamy w dorosłym życiu.
Niestety w tym roku, nasi kochani dziadkowie nie mogli nas odwiedzić w przedszkolu, ale ani przedszkolaki, ani panie nie zapomniały  o tych wyjątkowych członkach naszych rodzin.
Pierwsze dni stycznia były czasem intensywnych przygotowań w każdej grupie do występów z okazji Dnia Babci i Dziadka. W salach pojawiły się gazetki okolicznościowe, przedszkolaki przygotowały upominki dla swoich bliskich , uczyły się wierszy, piosenek i tańców.
W podziękowaniu za miłość występy zostały przeniesione w sferę wirtualną w formie filmiku, który został zrealizowany dzięki tacie Alicji Z. z naszej grupy. Film jest dostępny do obejrzenia na stronie internetowej przedszkola.
Cała społeczność przedszkola, serdecznie dziękuję Panu Piotrowi za poświecenie swojego wolnego czasu i zrealizowanie tak pięknej pamiątki i prezentu dla ukochanych babć i dziadków.