„JASEŁKA” U STARSZAKÓW

„JASEŁKA” U STARSZAKÓW

W związku z nadchodzącymi Świętami Bożego Narodzenia, 19 grudnia 2019r. w przedszkolu zostały wystawione Jasełka w wykonaniu dzieci 6-letnich z grupy „Słoneczka”. Mali aktorzy we wspaniałych strojach prezentowali się doskonale na tle bożonarodzeniowej dekoracji. Zaproszeni Rodzice dzieci ulegli magii występów przedszkolaków. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem wiernie odtwarzali swoje role, prezentowali umiejętności recytatorskie, wokalne oraz taneczne. Na koniec dzieci kolędowały wspólnie z rodzicami.

Dnia 20 grudnia 2019r. zostały wystawione Jasełka dla dzieci przedszkolnych. Scenariusz Jasełek zawierał najważniejsze wydarzenia towarzyszące historii narodzenia Pana Jezusa. Głównym celem tej uroczystości było kultywowanie świątecznych tradycji, budzenie zainteresowania nimi oraz tworzenie miłego, ciepłego, świątecznego nastroju. Na zakończenie głos zabrała pani Dyrektor, która podziękowała małym wykonawcom i przy okazji złożyła wszystkim obecnym świąteczne życzenia.

Przygotowały:

mgr Agnieszka Żuk, mgr Zofia Polityło