JESIENNE ZABAWY NA DWORZE

JESIENNE ZABAWY NA DWORZE

 

 

Dzieci kochają zabawy na powietrzu z rówieśnikami. Zabawy w terenie wpływają korzystnie na zdrowie i psychiczne odprężenie dzieci. Wyrabiają zaradność, samodzielność, pomysłowość.

                 DSC_0380           DSC_0383

                 DSC_0389           DSC_0392

                                                                              DSC_0397
Nauczycielki zaprosiły w dniu 29 października dzieci, które mają dobry humor, które lubią tańczyć, lubią się wesoło bawić oraz te, które nie lubią nudy na „Jesienne zabawy” na dworze. Zabawy te stwarzały okazję do umiejętności zespołowego działania, rozbudzały zainteresowanie przyrodą, dały możliwość swobodnego poruszania się. Przedszkolaki czerpały ogromną radość ze wspólnych zabaw.

Beata Wolska
Katarzyna Zasada