Jubileusz 10-lecia Akademii Tańca i Sportu „Mass-Team”

4 kwietnia, w Miejskim  Domu Kultury w Radomsku, odbyła się gala jubileuszowa Akademii Tańca i Sportu ” Mass-Team”. Wśród występujących grup tanecznych, znalazły się dzieci z naszego przedszkola, które zaprezentowały się w tańcu do piosenki „Bal u Mai”. Nie zabrakło także życzeń i podziękowań dla założycielki Akademii, Pani Magdaleny Salińskiej – Serafin.

My również gratulujemy, życzymy dalszych sukcesów, wielu udanych występów i kolejnych jubileuszy.

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i Wychowankowie Publicznego Przedszkola nr 9

Zdjęcie grupowe występujących tancerzy wraz z założycielką szkoły tańca Panią Magdaleną Salińską - Serafin

Pamiątkowe zdjęcie dzieci z Przedszkola nr 9 z Panią Magdaleną Salińską-Serafin, Z Panem Prezydentem Jarosławem Ferencem, z Panią wiceprezydent Małgorzatą Kańską-Kipigroch i Panem dyrektorem Miejskiego Domu Kultury - Krzysztofem Zygmą